| Hakkımızda

  11 EYLÜL 1998 yılında yedi üyenin katılımı ve yedi araçla kurulmuştur. Kooperatif, bulunduğu bölge olan Gemlik-Limanlar Bölgesinde artan iş hacmine paralel bir biçimde üye ve araç sayısını arttırmış ve bölgede 300 araçlık potansiyel kapasitesitesiyle güçlü bir filo haline gelmiştir.

   
   Tüm araçlarımız  Araç Takip Sistemiyle uydudan her an izlenebilmekte ve yolculukla ilgili tüm detaylar ekranlarımızdan takip edilebilmektedir. Bu da hem bize hem müşterilerimize anında kesin ve net bilgiye ulaşmamız, aracın yeri, hızı v.s. gibi tüm detaylara vâkıf olmamız gibi bir imkân vermektedir.

   Yeni hizmetlerimiz arasına LOW-BED taşımacılık, Tipping dorse, Tenteli dorse, Damper dorse, Konteyner Elleçleme makinası ve stacker  da eklenmiş olup standard konteynerların alabileceği ebatların dışındaki taşmalı yüklerde (makine v.s. spesifik mallarda) bu araçlarımızla hizmet verilebilecektir. Yakın zamanda faaliyete geçecek olan 16.000 m2’lik depo ve ekipmanlarımızla da çalışmalarımıza devam edeceğimiz müjdesini vermekten gurur duymaktayız.


   Kooperatifimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve iş süreçlerinin daha rantabl hale getirilebilmesini sağlamak bakımından firmaların üretim sahasında daha rahat konteyner yüklenebilmesi bakımından müşteri beklentilerini karşılayacak özel araç, makine ve diğer ekipman yatırımlarına da girebilmektedir.

   Kooperatifimizin 1998 yılından bu yana göstermiş olduğu bu ilerleme , bünyesine katmış olduğu modern ve yüksek modelli araçları ile insana vermiş olduğu değerden, aynı zamanda teknolojiyi de araçlarına ve sistemine uyarlamasından kaynaklanmaktadır.

   Müşteri Odaklı Satış ve Yönetim Politikaları izleyerek ve bu bakış açısını tüm takım arkadaşlarının içselleştirmesini sağlamak sûretiyle yoluna devam edecek olan kooperatifimiz sektörün bir numarası olma çabasıyla faaliyetlerine devam edecektir.


145 Nolu S.S. Gemlik Treyler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi.
©1991-2014 Tüm Hakları Saklıdır.