| Ako ve Petlas'tan Muhteşem Seminerler

Abdulkadir Özcan A.Ş. çalışanları ve bayileri tarafından "bilinçli tüketici" ulaştıabilmek adına düzenlenen seminer ve ziyaretler 2012 yılında da hız kesmeden devam ediyor.
Bu seminerlerin ilki Petlas'ın Bursa Bayisi Ünver Traktör ile birlikte gerçekleştirilen seminerin ilk ayağı ise, 145 No'lu S.S. Gemlik Treyler Taşıyıcılar Kooperatifi olarak belirlendi.

Ünver Traktör Ve Otomotiv Tic.Ltd.Şti. Firmasının sahibi Sadettin Ünver ve Ekibi de bizzat katıldığı Kamyon ve Tır Lastiği kullanıcılarına yönelik organizasyonda, "bilinçli lastik kullanımı" ile ilgili bilgilendirme amaçlı bir sunum gerçekleştirlidi.

11 bin metrekarede L1'li Kooperatif

Bursa'nın Gemlik Limanlar Bölgesinde kendi gayrimenkullü olan 11 bin metrekare alanda yurt içi kara nakliyesine olanak tanıyan L1 belgeye sahip çekici araç ve ekipmanları ile konteyner taşılmacılığı yapan kooperatifin en en önemli özelliklerinden biri her konteyner için 100 bin liralık sigortasının mevcut olması. Bununla beraber, ihtiyaca ve taşınacak emtianın sigorta beldeline göre her seferde bu rakkamı yükseltebilen 145 No'lu S.S. Gemlik Treyler Taşıyıcılar Koopereatifi, gümrük talımatlı taşımada yapabiliyor.

145 No'lu S.S. Treyler Taşıyıcılar Kooperatifi Seminer Görüntüleri

Tüm Araçlar " Yakın Takipte "

Tüm araçları, Araç Takip Sistemiyle uydudan her an İzlenebilmekte ve yolculukla ilgili tüm detaylar takip edilebilen 145 No'lu S.S. Treyler Taşıyıcılar Kooperatifi, faliyet gösterdiği yer olan Gemlik Limanlar Bölgesi'nde artan iş hacmine paralel bir biçimde üye ve araç sayısını arttırabiliyor. Kooperatif, 300 araçlık potansiyel kapasitesi ile bölgenin " etkin gücü " olarak gösteriliyor.

AKO'dan 100 Kişilik Seminer

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen benzeri seminerler yoğun ilgi ve beğeniyle takip edilirken, kamyon ve tır şöferlerine yönelik olarak gerçekleştirilen bu son seminer benzerlerinden oldukça farklı bir havada geçti. Yaklaşık 100 kişilik bir grubun katılım gösterdiği organizasyon içerisinde yer alan seminerde, kullanıcılara bilgiler sunuldu. " Bilinçli Lastik kullanımı " başlıklı sunum " Lastik Nedir ? " sorusuna yanıtı ile başladı. Lastiğin görev ve işlevleri ile ilgili alt başlıklar ile devam eden seminerde, lastik montajı ve lastik bakımı konularına vurgu yapılırken, lastiğe diş açma evresi ise oldukça ilgi gördü. Bununla beraber 145 No'lu S.S. Treyler Taşıyıcılar Kooperatifi'nde verilen seminerde, genel talep doğrultusunda AKO Kaplama hakkında merak edilen sorular da yanıtlarını buldu.

Seminerden sonra bir açıklama yapan Üniver Traktör ve Otomotiv Tic.Ltd.Şti. firmasının sahibi Sadettin Ünver ve ekibi, kamyon ve tır lastiği kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen bu seminerin, Abdulkadir Özcan A.Ş. sayesinde artarak devam edeceğini belirti.


145 Nolu S.S. Gemlik Treyler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi.
©1991-2014 Tüm Hakları Saklıdır.